Start Zawody Zawody 2018 24.11.2018 Turniej karabinowy V Edycji i pojedynki pistoletowe
Szanowni zawodnicy.
Przed godziną otrzymaliśmy z jednostki wojskowej informację, iż z powodu niezaplanowanych ćwiczeń nie będziemy mieli możliwości skorzystania ze strzelnic w Rembertowie.
W zamian wojsko pozostawiło do naszej dyspozycji strzelnice w Wesołej.
W związku z tym:
Po pierwsze: przepraszamy za powstałe niedogodności, niestety nie mamy na to żadnego wpływu. Wojsko rządzi się swoimi prawami.
Po drugie: oczywiście przenosimy się z zawodami do Wesołej co wiąże się z kilkoma zmianami.
  • Pierwsza i najważniejsza, to taka, że nie będzie możliwości rozegrania pojedynków strzeleckich. Zawodnikom, którzy dokonali przedpłat zwrócimy pieniądze na konto z którego zostały wpłacone.
  • Karabin snajperski zostanie rozegrany tak jak zawsze w Wesołej, czyli na odległościach 200 i 300 metrów. 
  • Karabin tradycyjny: 100, 200, 300 metrów. 
W RAMACH REKOMPENSATY ZA NIEDOGODNOŚCI, OPŁATY STARTOWE ZA KONKURENCJE KARABINOWE NIE ULEGAJĄ ZMIANIE ZARÓWNO DLA ZAWODNIKÓW STRZELAJĄCYCH Z BRONI WŁASNEJ JAK I Z BRONI KLUBOWEJ.  

Konkurencja Pistolet P-83 pozostaje bez zmian.

Konkurencja strzelba gładkolufowa może być zamieniona na pistolet bocznego zapłonu - nie zależy to do końca od nas, będziemy się starali żeby było według planu, ale ostatnie słowo należy do dowództwa jednostki.
Jeżeli zamiast strzelby będzie rozgrywana konkurencja pistolet bocznego zapłonu, opłata startowa za tą konkurencję dla strzelających z broni klubowej zostanie pomniejszona o 20 PLN.
W przypadku zamiany strzelby na pistolet bz siłą rzeczy klasyfikacja OPEN będzie liczona za konkurencje: karabin klubowy + P-83 +Pbz.

UWAGA! BARDZO WAŻNE!
ZAWODNICY, KTÓRZY  W TYM ROKU NIE BRALI UDZIAŁU W ŻADNYCH ZAWODACH ORGANIZOWANYCH W WESOŁEJ, PROSZENI SĄ O PRZESŁANIE NA Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. IMIENIA NAZWISKA I NUMERU PESEL   

Jeszcze raz bardzo przepraszamy za zmianę w ostatniej chwili, jednak tak jak pisaliśmy na początku - nie mamy na to żadnego wpływu.
Dziękujemy za zrozumienie i do zobaczenia w sobotę w Wesołej.

SBS SALWA Wołomin
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Rezultaty 24.11.2018_Wesoła.pdf)Rezultaty 24.11.2018_Wesoła.pdf917 Kb
 

. . . . . .

Reklama

Bractwo Strzeleckie SALWA w Wołominie